PORUCHY VÝTAHŮ - VYPROŠTĚNÍ OSOB: +420 733 610 314  |

Menu

Výtahy

VÁŠ VÝTAH POD KONTROLOU

Nabízíme výstavbu nových a kompletní rekonstrukce stávajících výtahů. Používáme špičkové výtahové komponenty a inovativní technická řešení. Výtah přizpůsobíme individuálním požadavkům a dispozičním možnostem domu.

Rekonstrukcí výtahu s námi získáte:

  •  zvětšení rozměrů výtahové kabiny
  •  zvýšení nosnosti
  •  širší dveře
  •  odstranění všech bezpečnostních rizik
  •  snížení energetické náročnosti

DESIGN

Kabiny výtahů dodáváme v několika modelových řadách, které splňují nejpřísnější kritéria na moderní a funkční design. Samozřejmostí jsou ovládací prvky a vybavení kabiny v antivandal provedení.

MONITORING VÝTAHU

Provoz výtahu je monitorován nonstop servisní firmou prostřednictvím internetu. Hlavní výhodou této technologie je okamžitý přehled o poruchách výtahu, zkrácení času odstávky výtahu po dobu opravy a minimalizace servisních nákladů.

SERVISNÍ SLUŽBY

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů. Disponujeme servisním zázemím s centrálním dispečinkem a týmy zkušených servisních techniků.

FINANCOVÁNÍ

V případě, že nemáte ve fondu oprav naspořenou celou částku na rekonstrukci výtahu, nabízíme vám možnost splácení části výtahu bez navýšení nebo jsme schopni zajistit kompletní financování. Splátkový kalendář přizpůsobíme Vašim požadavkům.

POTŘEBUJETE PORADIT?

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Zdarma posoudíme stav vašeho výtahu a navrhneme pro vás nejvhodnější řešení.

 

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Technická podpora Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2016 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz