PORUCHY VÝTAHŮ - VYPROŠTĚNÍ OSOB: +420 733 610 314  |

Společnost Beta Control s.r.o. je českou společností se zaměřením na vývoj a výrobu řídicí elektroniky pro oblast výdeje pohonných hmot, výtahů, dopravních prostředků a zabezpečení budov. V současné době hledáme nového pracovníka do oddělení konstrukce - projekce.

Náplň práce:

  • projekční a konstrukční činnost v oblasti strojírenství a výtahových technologií
  • zpracování výkresové dokumentace
  • spolupráce s ostatními úseky v rámci společnosti, zejména s výrobou a montáží, řešení zákaznických provedení
  • tvorba podkladů pro objednávky
  • komunikace s dodavateli

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání technického směru (strojní)
  • znalost práce v programech AUTOCAD, INVENTOR
  • základní znalost angličtiny
  • znalost ruštiny výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • praxe ve výtahářské oblasti výhodou

Nabízíme:

  • práce v Brně v zavedené a rozvíjející se české společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • systém odměn dle plnění dohodnutých cílů
  • flexibilní pracovní doba
  • zaměstnanecké benefity ( příspěvek na stravování, firemní vzdělávání, účast na firemních akcích, apod.)

Kontakt pro zaslání životopisu a motivačního dopisu:

Petra Václavková

tel.: 515 511 261

Beta Control

Oblasti

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Technická podpora Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz