PORUCHY VÝTAHŮ - VYPROŠTĚNÍ OSOB: +420 733 610 314  |

Menu

Vystavovali jsme v Německu - Interlift 2015

V polovině října se společnost Beta Control zúčastnila největšího výtahářského veletrhu na světě Interlift, který se konal v německém Augsburgu a který opět představil nejnovější trendy v oblasti výtahové techniky, výtahových komponentů a příslušenství.


I letos Interlift potvrdil zvyšující se zájem o prezentaci výtahové problematiky, a to jak ze strany vystavovatelů, tak ze strany návštěvníků. Své výrobky a služby zde 541 vystavovatelů ze 43 zemí světa představilo opravdu hojnému počtu návštěvníků – veletrh navštívilo 20 440 lidí z více než 100 zemí světa (což je o cca 1500 lidí více než při minulém veletrhu Interlift v roce 2013).

Na našem stánku jsme tradičně představili výtahové kabiny Beta Control s originálním designem, a také dvě úplné novinky. Tou první byla rekuperační jednotka REVYT, která přináší úsporu energie při provozu výtahu zachycením ztrátové energie a jejím využitím pro pokrytí klidové spotřeby řídicí elektroniky výtahu. Druhou novinkou byl řídicí systém BC-NELA, který představuje souhrn HW a SW produktů pro řízení, monitoring a správu výtahů. Ten je díky malému počtu komponent snadno zapojitelný a nenáročný na údržbu a servis.
„Naše produkty, zejména pak novinky se těšily velkému zájmu návštěvníků, a i proto jsme během čtyř veletržních dnů získali desítky užitečných kontaktů, od nichž si slibujeme novou spolupráci s firmami jak na českém, tak na mezinárodním trhu – např. ve Švédsku, v Číně, Íránu nebo Egyptě,“ uvedl obchodní zástupce společnosti Beta Control Miloslav Tocháček. Jednatel společnosti Radovan Přikryl hodnotí Interlift zejména jako akci přínosnou pro rozvoj exportu ve firmě: „Můžeme určitě říct, že jsme v tom velkém množství vystavovatelů neztratili a ověřili jsme si, že naše produkty a technologie obstojí i v náročné mezinárodní konkurenci. To hodnotíme pozitivně zejména v souvislosti s naším vstupem na americký trh v nedávné době.“

Na účast na veletrhu byla poskytnuta finanční podpora od Evropské Unie.

         interlift4  interlift1   interlift2 cz-eu-program

                     

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Technická podpora Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2016 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz